Donanım

Ateş Ölçen Bix Watch+ SW-02 Akıllı Saat İncelemesi

Günümüzde birçok işimizi hızlandırma konusunda bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletlerin yeri yadsınamaz olsa da çağımızın en büyük gerekliliklerinden biri sürat olduğu için bazen bu aygıtlar bile beklentilerin gerisinde kalabiliyor. Burada da uzun vakittir bizlerle birlikte olan ve bilgiyi size cebinizdeki telefondan daha süratli ulaştıran akıllı saatler devreye giriyor.

Bix’in Watch+ SW-02 isimli akıllı saati, günümüzde birçok akıllı saatin kullanıcılara sunduğu özellikleri rakiplerine oranla son derece uygun bir fiyatla sunmasının yanı sıra kendisini piyasadaki öteki akıllı saatlerden ayıran bir özelliği de bünyesinde barındırıyor: ateş ölçme özelliği.

Ateş ölçme özellikli akıllı saat

Bilindiği üzere koronavirüs ülkemizde hâlâ tesirini gösteriyor ve koronavirüsün en büyük belirtileri ortasında da yüksek ateş bulunuyor. Bilhassa toplu alanlara girişte birçok defa ateşinizin ölçülmesinin gerisindeki sebebin de bu olduğunu belirtebiliriz.

Bix’in akıllı saatiyle birlikte akıllı saatinizden öteki hiçbir aygıta muhtaçlık duymadan kendi ateşinizi ölçebilirsiniz. Alışılmış ki bu süreci ayrıyeten yapmanıza gerek olmadığını, saatin ateş ölçmeyi otomatik bir halde yaptığını da belirtmekte yarar var.

Hem iOS hem de Android telefonlarınıza indirebileceğiniz Hitfit Pro; yakılan kalori, kat ettiğiniz ara, antrenman müddetiniz, haftalık idmanlarınız, uyku kaliteniz üzere bilgileri takip ederken saat kadranını özelleştirme üzere yapılandırma seçeneklerine de sahipsiniz.

Saatin sunduğu ekstra özelliklerin yanı sıra telefonunuza düşen bildirimlerin takibini saat üzerinden gerçekleştirebilir, gelen aramalarınızı Bix Watch+ SW-02 aracılığıyla görüntüleyebilir ve o sırada müzik dinliyorsanız müzikler ortasındaki geçişi de saatiniz aracılığıyla sağlayabilirsiniz.

Natürel ki saatin sunduğu şeyleri anlatmakla görmek ortasında büyük bir fark bulunuyor. Biz de bu nedenle sizleri videomuzla baş başa bırakıyoruz. Saati satın almak isterseniz burada bulunan temasa tıklayarak eserin satış sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı