Donanım

The Falcon and the Winter Soldier Yayın Tarihi Ertelendi

Koronavirüs salgının en çok etkilediği dallardan bir tanesi de sinema oldu. Birçok sinema, gerek salonların kapalı olması gerek gişe kaygısı gerekse çekimlerin yarıda kalması sebebiyle vizyon tarihini ötelemek zorunda kaldı.

Natürel sinema sinemalarında olduğu üzere dizilerde de ertelenmeler yaşandı. Birçok dizinin çekimlere başlama tarihi ertelenirken çekimlerine başlanan dizilere ise orta verilmek zorunda kalındı. İşte bu dizilerden bir tanesi de The Falcon and the Winter Soldier oldu.

The Falcon and the Winter Soldier, 2021’e ertelendi

Disney+ platformunda yayınlanacak olan The Falcon and the Winter Soldier, olağan kaidelerinde ağustos ayında yayınlanmaya başlanacaktı. Salgın sebebiyle izinin çekimlerine birkaç aylığına orta verilmişti ve kısa bir müddet evvel çekimler tekrar başladı. Lakin görünüşe nazaran bu küçük dizi bu sene içerisine yetişemeyecek.

The Falcon and the Winter Soldier sayfasını güncelleyen Disney+, küçük dizinin yayınlanma tarihini 2021 olarak değiştirdi. Platform, bunun haricinde rastgele bir ek açıklamada da bulunmadı. Dizinin yeni yayın tarihinin 2021 başları olacağı varsayım ediliyor. Ayrıyeten The Falcon and the Winter Soldier’ın ertelenmesiyle birlikte bu sene içerisinde yayınlanacak olan WandaVision, Disney+’ta yayınlanacak birinci Marvel Studios üretimi olacak.

The Falcon and the Winter Soldier’da tıpkı Marvel Sinematik Kainatı‘nde olduğu üzere Falcon’a Anthony Mackie, Winter Soldier’a ise Sebastian Stan hayat verecek. Ayrıyeten Daniel Bruhl ve Emily VanCamp de Helmut Zemo ve Sharon Carter karakterleriyle yeniden dönüş yapacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı